Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На Економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ (м. Мелітополь) провели лекцію «Ми пам’ятаємо Ваші імена»

На Економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ (м. Мелітополь) провели лекцію «Ми пам’ятаємо Ваші імена»

02.11.2011 11:07 Економіко-гуманітарний факультет ветерани Мелітополь

У рамках Тижня пам’яті, присвяченого 68-ій річниці визволення Мелітополя від німецько-фашистських загарбників, на Економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ (м. Мелітополь) провели лекцію «Ми пам’ятаємо ваші імена». На захід завітали почесні гості: ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник параду Перемоги на Червоній площі в Москві 24 червня 1945 року, полковник запасу Григорій Усольцев та голова Ради союзу радянських офіцерів м. Мелітополя, підполковник Віктор Яковенко.

Віктор Іванович розповів присутнім про велике значення перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні про роль радянського солдата у визволенні СРСР і Європи від німецько-фашистських загарбників.
Студенти, затамувавши подих, слухали розповідь про жорстокі бої на лінії оборони «Вотан», про патріотизм солдатів, про жінок, які пліч-о-пліч боролися поруч із чоловіками, про дії партизан, інтернаціональне єднання радянського народу, про жертовну роботу жінок і дітей у тилу.
Григорій Усольцев, ветеран Великої Вітчизняної війни, після закінчення школи підготовки льотного складу, сам навчав майбутніх льотчиків, а під час війни брав участь у бойових діях на території нашої країни та Європи. За бойові заслуги він відзначений орденами і медалями, серед його нагород – два Ордени Червоного Прапора. Григорій Іванович тричі брав участь у льотних парадах в Москві. Зараз свої сили та енергію ветеран присвятив вихованню патріотизму в молоді.
Гості побажали студентам успіхів у навчанні, любові до Батьківщини, чесності та доброти. Зустріч відбулася у теплій, сповненій поваги атмосфері.

Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ (м. Мелітополь)

Схожі новини