Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співпраця ЗНУ з Єреванською академією мистецтв

Співпраця ЗНУ з Єреванською академією мистецтв

14.11.2011 11:27 Міжнародний відділ Міжнародна співпраця

У рамках реалізації міжнародного проекту ТЕМПУС QATMI «Контроль якості інтернаціоналізації освіти» до Запорізького національного завітали представники Єреванської академії витончених мистецтв (Вірменія).

До складу делегації входять директор департаменту міжнародних зв’язків Маріне Патваканян, співробітники департаменту міжнародних зв’язків: Наіра Степанян, Рузанна Акобян, керівник філії академії у м. Гюмрі Амбардзум Гукасян, викладачі академії: Армен Ованесян, Ваге Гаспарян, Анна Галстян, Артур Ованнисян, Анна Авестісян, Вардан Тепікян, Гогар Варданян, Арутюн Авагян.
Сьогодні відбулася зустріч представників Єреванської академії мистецтв з проректором з наукової роботи, доктором технічних наук, професором Віктором Грищаком. Метою зустрічі було обговорення перспектив подальшого співробітництва в рамках проекту ТЕМПУС QATMI, після чого в музеї ЗНУ для гостей була проведена оглядова презентація університету.
Гості перебуватимуть у Запоріжжі до 18 листопада. Вони візьмуть участь у тренінгах за проектом ТЕМПУС QATMI «Контроль якості інтернаціоналізації освіти». 15-18 листопада у приміщенні Центру розвитку дитини (ЗОШ № 5) відбуватимуться презентації на теми: «Інфраструктура підтримки міжнародної діяльності у ВНЗ», «Основи написання проектних заявок», «Програми і гранти для підтримки мистецьких ВНЗ».
18 листопада, під час заключного засідання відбудеться підбиття підсумків візиту представників Єреванської академії витончених мистецтв, а також вручення сертифікатів.
Нагадаємо, що трирічний проект програми ТЕМПУС «Контроль якості інтернаціоналізації освіти» стартував у ЗНУ ще в 2009 році. І Запорізький національний університет виступає координатором цього проекту для Росії, України та Білорусі.
Програма TEMPUS (Trans-European Mobility Partnership Scheme for University Studies) є однією з найрезультативніших програм Європейського Співробітництва, розроблених для сприяння реформам у сфері вищої освіти у країнах-партнерах. Вона сприяє розвитку в цих країнах систем вищої освіти шляхом максимально збалансованого співробітництва з партнерами з країн ЄС.
Участь у програмних проектах не лише сприяє розвитку наукового потенціалу університету, підвищенню якості освіти, адміністрування, але й виступає додатковим джерелом фінансування наукової й освітянської діяльності навчального закладу.

Олена Ярошенко

Схожі новини