Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тиждень історії та філософії в ЕПК

Тиждень історії та філософії в ЕПК

14.11.2011 16:02 Економіко-правничий коледж Нагороди Конкурс історія філософія

Після проведеного тижня популяризації точних наук, студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ досліджували питання гуманітарного спрямування.

З 7 по 11 листопада відбувся тиждень історії та філософії. Викладачі підготували різноманітні заходи для розкриття цікавих аспектів історії та філософії.
Розпочався тиждень проведенням олімпіади з історії та філософії. Найкращими знавцями цих дисциплін стали: Євтехов Денис (І місце), Шпетний Максим, Звєрєв Дмитро (ІІ місце), Іваніц Юлія (ІІІ місце).
Творчо та креативно студенти розкрили тему «Видатна постать у світовій історії ХХ століття» в своїх презентаціях – Дьяченко Ксенія, Слабишева Тетяна (І місце), Рябуха Ольга, Ісаєва Агата (ІІ місце), Шепеленко Ірина, Лобанова Юлія (ІІІ місце).
Справжні мистецькі шедеври підготували першокурсники до конкурсу історичних газет та кросвордів. Найбільше зацікавив студентів диспут на тему «Падіння режиму Муаммара Каддафі в оцінках міжнародної спільноти». Доповідачі розглядали суперечливу постать президента Єгипту, причини та наслідки революції та морально-етичні особливості реакції суспільства. Свою точку зору на це проблемне питання найкраще висловили Гоздек Ольга, Зубкова Юлія, Фідініч Влада.
Тиждень історії та філософії завершився нагородженням переможців та найактивніших учасників грамотами директора коледжу та цінними книгами. А попереду на студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ чекає не менш захопливий та цікавий тиждень популяризації іноземних мов.

Економіко-правничий коледж ЗНУ

Схожі новини