Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На Економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ (м Мелітополь) провели Тиждень толерантності

На Економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ (м Мелітополь) провели Тиждень толерантності

21.11.2011 14:02 Економіко-гуманітарний факультет Мелітополь круглий стіл лекція екскурсія

«Приємно, коли посміхається людина, ще приємніше, коли причина цієї посмішки – ти». Саме під цим девізом студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі з 7 по 18 листопада провели Тиждень толерантності. Цей захід його організатори присвятили проблемам відносин між чоловіком та жінкою.

Неабияку цікавість у студентів викликала в театралізована лекція: «Чоловік, жінка… ключі до розуміння», персонажами якої стали Чоловік, Жінка, Вчені Фізіологи, Жіноча правда, Чоловіча правда, Любов. Також у рамках заходу студенти підготували виставку плакатів, у яких творчо розкрили проблеми відносин між чоловіком та жінкою в професійній діяльності, в сім’ї та в соціумі.
Під час святкування Всесвітнього Дня толерантності 16 листопада представники факультету презентували свої плакати на міській виставці, а студенти спеціальності «дизайн» показали своє бачення емблеми «Мелітополь – інтеркультурне місто» та взяли участь у засіданні круглого столу, де обговорювалися проблеми толерантності.
Крім того. першокурсники взяли участь в екскурсії до етнографічного караїмський музей «Кале».
Завершився тиждень толерантності проведенням круглого столу, під час якого організатори й учасники обмінялися враженнями, висловили свої побажання, а також ухвалили «Спільну угоду про дотримання принципів толерантності на факультеті».
Активна участь студентів під час підготовки і проведення заходу та їхня постійна зацікавленість підтверджують той факт, що сучасній молоді не байдужі ідеї толерантності, прийняття та розуміння оточуючих. Молоді люди готові до конструктивного діалогу зі світом, до того, щоб підтримувати й поважати тих, хто навколо.

Студентська рада
Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ (м. Мелітополь)

Схожі новини