Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Збірна ІІІ гуртожитку виборола перемогу у «Веселих стартах»

Збірна ІІІ гуртожитку виборола перемогу у «Веселих стартах»

24.11.2011 11:03 Спорт Здоров’я

У рамках місячника здорового способу життя, що проходить зараз у ЗНУ, відбулися традиційні щорічні змагання «Веселі старти» серед збірних команд студентських гуртожитків. В них взяли участь команди «Креатив» (гуртожиток №2), «Легіон» (№3) та команда гуртожитку №4.

По дев’ятеро хлопчиків та дівчат у складі кожної з команд взяли участь у різноманітних веселих естафетах («Заміни м’яч», «Хвиля», «Стрибки з обручем» тощо). Вони бігали, стрибали з м’ячем по одному та в парах, вправлялися зі скакалкою, фітнес-м’ячами, ходили на руках, проповзали під «мостиками» зі студентів та багато іншого. Головне, що жоден учасник – ні переможці, ні переможені – не залишилися без винагород. Всі три команди отримали грамоти та великі торти.
Судейська колегія у складі начальника відділу вихованої роботи Світлани Кондратенко та студентських комендантів Катерини Федірко та Людмили Кас’янової визначила найкращу та найспритнішу команду гуртожитків. Нею стала збірна гуртожитку №3, друге – за спортсменами гуртожитку №4, третє місце дісталося учасникам команди студентського гуртожитку №2.

Олена Хлистун

Схожі новини