Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ІІІ місце у Всеукраїнських судових дебатах здобули студенти ЗНУ

ІІІ місце у Всеукраїнських судових дебатах здобули студенти ЗНУ

28.11.2011 14:53 дебати право юридичний факультет

25-26 листопада на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулися Х Всеукраїнські судові дебати з цивільного права та процесу ім. Станіслава Дністрянського. В них взяли участь 13 студентських команд юних правників з різних вишів країни.

У день відкриття відбулося жеребкування, за умовами якого одна з (непарної кількості) команд повинна була грати двічі – у парі з конкурентами та окремо на бали. Саме цією командою випало бути юристам нашого університету. До складу команди ЗНУ «Ампаро» увійшли студенти ІV курсу юридичного факультету Маріанна Гура та Ксенія Мяснянкіна. Тож їм довелося виступати на двох судейських колегіях: першого разу студентки виступили у ролі позивача, а вдруге – у ролі відповідача. Кожній команді відводилося 20 хвилин, щоб встигнути зробити промову, відповісти на запитання команд, потім суддів, і завершити репліками.
По завершенню півфіналу оголосили команди переможців, які вийшли до фіналу. Ними стали 4 команди: Харківської та Одеської національних юридичних академій, ЛНУ ім. Івана Франка та ЗНУ. У завершальній грі правники ЗНУ здобули почесне ІІІ місце, отримавши диплом переможця, кубок та книжковий приз. Студенти зазначили, що пишаються тим, що змогли гідно представити свій університет та продемонструвати високий рівень знань.

Олена Хлистун

Схожі новини