Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Do you speak English? Deutch? Francaiş?

Do you speak English? Deutch? Francaiş?

01.12.2011 10:28 Економіко-правничий коледж Конкурс Круглий стіл

Володіння іноземною мовою – одна з найважливіших компетенцій сучасного фахівця. Іноземні мови потрібні і в повсякденному житті, і в професійній діяльності і, насамперед, як обов’язковий іспит для вступу в магістратуру. Своїм майбутнім навчанням студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ переймаються вже сьогодні, тому поглиблюють і вдосконалюють свої знання з іноземної мови.

З 22 по 25 листопада в коледжі було проведено тиждень іноземних мов. І під час виготовлення стіннівок, і у своїх виступах студенти продемонстрували високий рівень володіння іноземними мовами. Розпочався тиждень проведенням олімпіади. Кращими знавцями серед студентів І курсу стала – Ольга Попова, серед студентів ІІ курсу – Марія Кузьменко.
Не менш захопливим став конкурс-quiz «Is your English good?» , який відбувся на великій перерві для всіх бажаючих. Цей бліц-конкурс дав можливість перевірити свої знання з англійської мови, а також знання історії Британії. Найкращими виявилися групи: К35ф-11, К51-10 та К35ф-10.
В рамках тижня відбувся конкурс газет та презентацій на тему «Britain! Oh Britain! Traditions and interesting moments». Перше місце за найкращу презентацію отримали студенти 2 курсу Тетяна Слабишева та Миколай Іспандяров, які підготували власний фільм про Британію.
Творчий круглий стіл, присвячений британській поезії «English speaking club. Tea break», зібрав шанувальників англійської лірики. Студенти впевнено та натхненно цитували вірші англійських поетів, таких як В.Шекспір, В.Блейк, Дж. Голсуорсі та інших. Найкращим студентом-декламатором іноземної поезії став Давид Амірян. Студент ІІ курсу Ігор Середа виконав авторську пісню «My precious love», яка, сподіваємось, стане новим популярним хітом.
Підсумком тижня іноземних мов стало проведення брейн-рингу «English! The language of the Queen!». В запеклій боротьбі перемогу виборола команда першокурсників-фінансистів групи К35ф-11, ІІ та ІІІ місце посіли команди груп К 36-11 та К35б/о-11 відповідно. Викладачі відзначили високий рівень знань іноземних мов студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ та запевнили, що досконалості немає меж, тому наполегливе навчання принесе кращий результат наступного року.

Олександра Данілкіна

Схожі новини