Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Польщі за якостями лідера

До Польщі за якостями лідера

01.12.2011 10:47 Все Факультети Біологічний біологічний факультет міжнародна співпраця міжнародний відділ навчання за кордоном

Студентка четвертого курсу біологічного факультету, заступник голови Наукового товариства студентів та аспірантів факультету Людмила Макєєва повернулася із двотижневого стажування в Польщі.

Вона розповіла про свою участь у програмі: - Мені пощастило стати учасницею програми Study Tours to Poland. Її організатори вбачають своє головне завдання у розвитку сильних, активних, цілеспрямованих лідерів із Росії, України й Молдови. Під час програми, котра тривала з 5 по 17 листопада у м. Новий Сонч (Польща), її учасники змогли взяти участь у воркшопах (особлива форма роботи з групою дорослих, в якій переважають активні (інтерактивні) форми роботи, де основна роль у виробленні рішень належить самим учасникам групи), спрямованих на формування сильної особистості, на здобутті навичок впевненої поведінки, ефективної діяльності в команді, виховання турботи один про одного та про оточуючих.
Також у рамках програми її учасники відвідали Вищу школу бізнесу (Новий Сонч. Польща), нещодавно об’єднану з Національним університетом Луїса (Чикаго, США). Завдяки цьому польський університет отримав можливість давати своїм студентам освіту американського рівня й видавати дипломи як польського, так й американського зразка. Їх співробітництво є прикладом того, як спільна робота вишів дає більше можливостей для ефективного навчання студентів.
Також ми взяли участь у волонтерській роботі в школі для аутистів MADA, в організації для безхатьків «Брат Альберт», у воркшопах, присвячених самоуправлінню в Польщі, розроблених на основі американської програми Street law.
Також у рамках програми Study Tours to Poland для ї учасників влаштували екскурсії туристичними місцями Польщі. Ми побували у соляній шахті у Величці, зробленою у вигляді музею, до експозиції якого увійшли гірничовидобувальне обладнання й документи про історію шахти, а також і в місті Криніце – відомому курорті. Відвідали ми й місто Краків, який вважається важливим архітектурно-художніх об’єкт Польщі. Відвезли нас на екскурсію й до Аушвиц-Биркенау – сумнозвісного концтабору, де під час ІІ світової війни загинуло більше 1,5 млн. в’язнів, головним чином - євреїв, які мешкали в Польщі, поляків і мешканців Центральної Європи.
Отже, поїздка до Польщі дала мені можливість розширити свій кругозір, познайомитися із цікавими людьми, здобути більше навичок, необхідних для роботі в групі, а також вдосконалити свої лідерські якості.

Схожі новини