Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відсвяткували ювілей професора Олега Баштанника

На економічному факультеті відсвяткували ювілей професора Олега Баштанника

05.12.2011 11:25 Все Факультети Економічний економічний факультет студентська рада концерт ювілей

28 листопада викладачу кафедри економічної кібернетики професору Олегу Баштаннику виповнилося 60. Його поважають колеги, друзі та студенти. Добра, чуйна, відкрита людина, яка завжди готова підставити своє сильне плече тим, хто потребує його допомоги.

За весь час своєї кропіткої та наполегливої праці Олег Іванович зробив вагомий внесок у становлення та розвиток як своєї кафедри, так і всього університету в цілому. Він – розробник великої кількості комп’ютерних програм, які значно полегшують роботу в університеті.
Слід сказати, що цією видатною людиною може пишатися вся наша країна, адже він створив програми, за якими працюють банки та підприємства на рівні всієї України.
Привітати Олега Івановича з ювілеєм прийшли викладачі всіх кафедр економічного факультету, представники студентської ради та багато студентів із різних курсів та спеціальностей. Студентська рада організувала концерт, присвячений ювіляру. Студенти дарували ювіляру позитивний настрій граючи на саксофоні, йому присвятили пісні та хореографічні номери. Було багато щирих побажань та теплих слів, які розпалюють творчу наснагу та заряджають енергією, оскільки в 60 років життя тільки починається.
Олег Баштанник – досвідчений, високопрофесійний фахівець, який завжди володіє ситуацією та вміє швидко вирішувати будь-які проблеми. Він та його праці користуються повагою і авторитетом серед колег та студентів, мають високе професійне визнання.
Шановний Олегу Івановичу! Всі ми зичимо вам міцного здоров’я, щастя, любові, творчого натхнення на довгі роки та виконання всіх заповітних мрій!

Економічний факультет