Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ІІІ Університетська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених

ІІІ Університетська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених

19.12.2011 15:08 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Наукова конференція Виставка студентська наукова робота наукова робота

17 грудня на біологічному факультеті відбулася ІІІ Університетська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми розвитку природничих наук», що була присвячена 25-річчю біологічного факультету ЗНУ.

Ведучою пленарного засідання стала голова наукового товариства студентів та аспірантів біологічного факультету ЗНУ Катерина Мідько. З вітальним словом до учасників конференції звернулися д. фарм. н., професор, декан біологічного факультету ЗНУ Людмила Омельянчик, голова наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету Світлана Доброскок, заступник декана біологічного факультету з міжнародної роботи Наталія Рубцева.
Одночасно з пленарним засідання відбулася виставка наукових досягнень біологічного факультету. На ній також були представлені роботи переможців конкурсу «Грунти України – національне багатство».
Після пленарного засідання науково-практичної конференції розпочалася робота по секціям «Генетика та селекція рослин. Ландшафтний дизайн та декоративне рослинництво», «Природокористування та охорона навколишнього середовища. Промислова екологія», «Зоологія та екологія тварин», «Фізіологія людини та тварин, екологія людини», «Біохімія та імунологія», «Хімія», «Мисливствознавство. Іхтіологія. Сучасні проблеми паразитології» та «Молодий університет».
У роботі ІІІ університетської науково-практичної конференції взяли участь також члени наукового товариства обдарованих учнів «Молодий університет». Вони працювали в секціях «Біохімія та імунологія» та «Молодий університет». Свої роботи представили дев’ятеро учнів.
Після підбиття підсумків конференції, її учасники відвідали зоологічний музей ЗНУ.

Олена Ярошенко

Схожі новини