Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Україна і Європа – очима студентів ЕПК

Україна і Європа – очима студентів ЕПК

21.12.2011 11:00 Наукова конференція Євроінтеграція

Щойно відбулася наукова конференція з країнознавства «Сучасний погляд на країни і континенти світу» за участю студентів І-ІІ курсів Економіко-правничого коледжу ЗНУ.
Конференція проходила у філологічному залі наукової бібліотеки ЗНУ.

Окрім студентів тут були присутні директор ЕПК Олена Грибанова, заступник декана з навчальної роботи факультету журналістики Віктор Костюк, ведуча заходу – методист відділу з навчальної роботи Наталя Соловйова.
За результатами конкурсу творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012» студенти-першокурсники спеціальностей «Видавнича справа та редагування», «Туристичне обслуговування» представили свої доповіді. Про географічне положення, соціально-політичний устрій, клімат, економіку, культуру та традиції країн Європи розповіли Світлана Фесенко (Швеція), Ольга Попова (Чехія) та інші. У доповідях також були представлені екзотичні країни Сходу та Африки. Анастасія Попова та Олександр Стогов змалювали Японію, Валерія Скрипник – Марокко. Розповіді супроводжувалися відеопрезентацією, що допомогло відобразити колорит певних країн. Доповіді доповнювалися питаннями від слухачів. А присутні у залі студенти змогли взяти участь у тематичній вікторині.
Для студентів у філологічному залі була організована тематична виставка з країнознавства: енциклопедична література, підручники, періодичні видання, присвячені країнам світу. Тут представлений і каталог видань, які можуть розширити кругозір та поглибити знання студентів з цієї теми.

Олена Хлистун

Схожі новини