Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спостерігаємо, обговорюємо, ділимось досвідом

Спостерігаємо, обговорюємо, ділимось досвідом

22.12.2011 10:05 Все Факультети Іноземної філології

20 грудня на факультеті іноземної філології відбувся методичний семінар-круглий стіл під гаслом "Реалізація комунікативного підходу у формуванні граматичної компетенції студентів факультету іноземної філології".

Головними доповідачами виступили к.ф.н, доцент, завідувач кафедри англійської філології С. Єнікєєва, ст.викладач кафедри англійської філології В. Ємельянова, ст.викладач кафедри викладання другої іноземної мови Т. Чаплінська, викладач кафедри романської філології та перекладу Г. Клименко.
Учасники семінару представили відео-фрагменти занять, поділилися власним досвідом формування комунікативної компетенції у студентів ФІФ під час вивчення граматичного матеріалу як з основної, так і з другої іноземної мови. Науковці дійшли висновку, що граматичні явища не вивчаються ізольовано, а мають своє практичні впровадження у різних комунікативних ситуаціях.
Методичні семінари на факультеті проходять у рамках роботи науково-методичної ради ФІФ під керівництвом к.пед.н, доцента К. Ружин та к.пед.н., доцента О. Каніболоцької. Подібна робота на факультеті є традиційною і здобула високу оцінку з боку викладачів та адміністрації ФІФ.

О. Каніболоцька, к.пед.н., доцент