Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні економісти обговорили розвиток інновацій у діяльності банків

Майбутні економісти обговорили розвиток інновацій у діяльності банків

22.12.2011 10:34 Все Факультети Економічний економічний факультет наука круглий стіл

На економічному факультеті Запорізького національного університету провели засідання круглого столу «Розвиток інноваційних банківських продуктів і послуг». Крім викладачів і студентів нашого університету в обговоренні актуальних економічних питань взяли участь банківські службовці-практики.

Захід відбувся у рамках діяльності студентської наукової проблемної групи кафедри фінансів та кредиту «Теоретичні та практичні проблеми управління фінансами» (науковий керівник – декан економічного факультету, завідувач кафедри фінансів і кредиту, професор Алла Череп). Організатором засідання стала студентка шостого курсу, голова факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів Віталія Лігузова.
На початку заходу декан Алла Череп зазначила: «Наука є невід’ємною складовою життя нашого факультету. Тим більше, що для обговорення запропоновано актуальну тему: більшість викладачів і студентів на сьогодні є споживачами банківських послуг. А без впровадження інновацій комерційні структури, у тому числі й банки, на даному етапі не зможуть бути конкурентоспроможними».
Із цією тезою цілком погодилися й експерти, що завітали на захід, – представники ПАТ КБ «Дельта Банк» Анжеліка Гордієнко й Валентина Рябуха. Остання, до речі, - випускниця нашого вишу. Вони розповіли про особливості функціонування цього банку. А також запросили студентів не лише проходити практику на базі їх установи, а й розпочинати у них свою кар’єру: банк гарантує офіційне працевлаштування й гідну зарплату. Алла Василівна, у свою чергу, додала, що на сьогодні факультет вже співпрацює із «Дельта банком» на умовах надання взаємних консультаційних послуг і запевнила, що у подальшому заплановано розширити співробітництво.
Під час засідання із доповідями виступили Юлія Ведмідь, Олена Маллакурбанова, Олександра Черкез, Олена Давиденко, Анастасія Нікуліна, Анастасія Долинська, Ганна Чорнокнижна та інші. У своїх розвідках студентки звернулися до таких тем, як проблеми й перспективи мобільного банкінгу (виконання банківських операцій із мобільного телефону), розвиток інвестиційного кредитування в сучасних умовах, інноваційний потенціал комерційних банків України та до багатьох інших аспектів запропонованої для обговорення теми.
Їх доповіді супроводжувалися відеопрезентаціями і викликали неабиякий інтерес у присутніх. Про це свідчило хоча б активне обговорення кожної доповіді в аудиторії та численні запитання слухачів.

Таміла Тарасенко

Схожі новини