Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічний автобус привіз свято у ЗНУ

Новорічний автобус привіз свято у ЗНУ

22.12.2011 15:03 Новий рік та Різдво

До Запорізького національного завітав новорічний автобус зі студентським Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими персонажами: котом Гарфілдом і Мишеням. Вони привітали студентів з новорічними святами, розважали веселими конкурсами та дарували переможцям подарунки.

Свято для студентів нашого університету організували міський голова Олександр Сін та Відділ по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради.
Вже третій рік поспіль у Запоріжжі на території вишів проводиться молодіжна акція «Новорічні вітання». Традиційно старт цьому заходу дав міський голова Олександр Сін, якого учасники акції прийшли привітати до мерії та вручили йому символ Нового року – статуетку дракону. Крім того, студенти подарували новорічні сувеніри секретарю міської ради Володимиру Кальцеву та заступнику міського голови Юрію Каптюху.
І вже після цього учасники акції вирушили на новорічному автобусі вітати студентів шести вишів: Запорізького національного університету, Запорізького державного медичного університету, Запорізького національного технічного університету, Класичного приватного університету, Запорізької державної інженерної академії та Запорізького інституту економіки і інформаційних технологій.

Олена Ярошенко

Схожі новини