Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор Тетяна Коломоєць серед переможців у номінації «Найкращі юридичні книги»

Професор Тетяна Коломоєць серед переможців у номінації «Найкращі юридичні книги»

18.01.2012 13:39 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Конкурс досягнення

Загальнонаціональна правова газета «Юридичний вісник України» сформувала новорічний рейтинг 2011 року.

Експерти газети, а це більше, ніж двадцять відомих юристів, підбили підсумки роботи за 2011 рік і сформували рейтинг у п'ятьох номінаціях: «Позитивні події в сфері політики та права», «Невирішені проблеми в сфері політики та права», «Найбільш важливі нормативно-правові акти», «Найкращі юридичні книги», «Найбільш впливові юристи».
Експерти відзначили наукові здобутки юридичного факультету Запорізького національного університету. У номінації «Найкращі юридичні книги» третю позицію посів підручник доктора юридичних наук, професора, декана юридичного факультету ЗНУ Тетяни Коломоєць «Адміністративне право України. Академічний курс».
Підручник, підготовлений Тетяною Коломоєць, містить поданий у систематизованому вигляді матеріал з навчальної дисципліни «Адміністративне право України». Розділи підручника виокремлено у Загальну і Особливу частини та структуровано за кредитно¬-модульною системою: викладено теоретичний матеріал, подано завдання, практикуми, наведено літературні джерела, розкрито всі проблемні питання розвитку та стану адміністративного права як науки, навчальної дисципліни, галузі права. Її роботу було визнано дуже сучасною і якісною, а також корисною викладачам і студентам вищих навчальних закладів юридичного профілю.
Вітаємо Тетяну Коломоєць із всеукраїнським визнанням та бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги на ниві юриспруденції!

Олена Ярошенко Юридичний факультет, Декан, Конкурс

Схожі новини