Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада ЗНУ провела благодійний концерт

Студрада ЗНУ провела благодійний концерт

01.02.2012 10:15

«Доброта робить людину Людиною… А яку добру справу зробив ти?» - цими словами у неділю, 29 січня, розпочався благодійний реп-концерт у НК «МІКС» на підтримку Даші Замарової, студентки факультету іноземної філології ЗНУ.

Дівчина потрапила у жахливу аварію, перенесла важку операцію і наразі лікарі борються за її життя. Родині потрібна будь-яка матеріальна допомога, тому батьки Даші, її родичі, друзі звернулися по допомогу до небайдужих людей через Інтернет та соціальні мережі.
І першими відгукнулися учасники «RnB» - гурту «Классика Жанра» Сергій Зайцев та Євгеній Стешенко. Їх підтримав учасник реп – гурту «E.R.C.», голова Студентської ради ЗНУ, студентський мер Андрій Бондаренко.
Спільними зусиллями їм вдалося протягом тижня зібрати кращих реп-виконавців м. Запоріжжя для спільного концерту. Цей благодійний захід з радістю підтримали відомі донецькі реп-команди «Южный Централ» та «Восточный клан». Вони виконали відомі хіти минулих років, презентували матеріал з нових альбомів і новий відеокліп на спільну роботу під назвою «Бродяга». Історія кліпу, до речі, дуже схожа на ситуацію Даші. Головний герой пісні намагається допомогти своєму другові, якому терміново потрібна дорога операція, а грошей знайти нема де.
Концерт відбувся в теплій, дружній атмосфері. Всі учасники бажали Даші швидшого одужання та пообіцяли ще не раз зібратися заради спільної доброї справи.
Ми вдячні організаторам концерту, учасникам, нічному клубу «МІКС», який надав можливість проведення заходу, звукорежисеру «Dj Back» Віталію Трояну, інформаційним партнерам – «Klassen company», «Splesh production», та звичайно, усім добрим та небайдужим людям, які відвідали концерт.

Студентська рада ЗНУ