Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся випускний вечір

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся випускний вечір

02.02.2012 13:35 Економіко-правничий коледж вручення дипломів випускники

1 лютого відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Організація туристичного обслуговування» й «Організація виробництва» Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету. Святковій, дружній і теплій атмосфері, що панувала у залі, не завадили навіть несприятливі погодні умови.

Директор коледжу Олена Грибанова, звертаючись до випускників і їх схвильованих батьків, подякувала, що свого часу вони вибрали цей, тоді ще щойно створений коледж. Вона висловила сподівання, що всі випускники (25 з яких здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» із напряму підготовки «Організація виробництва», а 19 – із «Організації туристичного обслуговування») успішно продовжать своє навчання у ЗНУ вже як студенти факультетів менеджменту і фізичного виховання, адже майже всі вони вирішили і далі вчитися у нашому виші.
Вітаючи випускників із цією знаменною у їх житті подією, в.о. ректора Олександр Бондар зазначив: «Три з половиною роки тому ви прийшли до стін нашого університету ще, можна сказати, дітьми. Зараз ви – молоді люди, освічені й амбітні. Переконаний, що у більшості з вас у подальшому житті все складеться якнайкраще, бо ваша кар’єра залежить саме від вашого прагнення, підтримки батьків і педагогічної мудрості наставників. Певен, що на факультетах вам опікуватимуться з перших днів. Хоч, за моїм спостереженням, ті, хто вступає на старші курси, стають лідерами у своїх групах, бо більш мотивовані на навчання».
Декан факультету фізичного виховання Микола Маліков у своєму привітанні зазначив, що такі свята завжди супроводжуються не лише радістю, але й сумом через завершення важливого етапу в житті. Також він висловив сподівання, що сьогоднішні випускники швидко віллються в дружні студентські сім’ї факультетів фізичного виховання та менеджменту. Й пообіцяв, що нові студенти із перших кроків будуть оточені піклуванням.
Під час заходу лунало багато теплих слів: до викладачів зі словами щирої подяки зверталися випускники та їхні батьки. Самі ж студенти, крім дипломів із рук керівництва університету, очільників їхніх майбутніх факультетів і коледжу, отримали грамоти в жартівливих номінаціях і турботливі настанови та побажання від директора коледжу Олени Грибанової і куратора групи Євгенії Маказан.
Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу. Завершилося свято загальною фотографією на пам'ять.

Таміла Тарасенко

Схожі новини