Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет іноземної філології завітав французький видавець

На факультет іноземної філології завітав французький видавець

09.02.2012 15:13 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології навчання презентація

На факультет іноземної філології Запорізького національного університету завітав представник французького видавництва «Hachette», викладач французької мови Олівьє Мартен. Це видавництво спеціалізується на навчальній літературі різних рівнів складності для вивчення французької мови як іноземної.

Пан Мартен влаштував відео-презентацію нової продукції видавництва «Hachette» (Франція) перед викладачами кафедри романо-германської філології і кафедри викладання другої іноземної мови факультету іноземної філології. Також на захід завітали випускники факультету. Серед них ті, хто викладають французьку на курсах, у тому числі – засновник Клубу любителів французької мови, що діє на базі Обласної наукової бібліотеки імені М. Горького, Володимир Гожий.
Під час заходу гість університету розповів про новинки видавництва. Він відзначив, що при створені підручників застосовуються сучасні методи: навчальні та методичні посібники і книги для читання випускаються у комплекті з аудіо- та DVD-дисками. Багато корисної інформації, зокрема, підручник для викладачів й відео-сюжети з титрами, які ілюструють граматичні вправи, можна знайти на сайті www.hachettefle.fr
Видання розраховані як на початківців, які лише опановують граматику й фонетику, так і на тих, хто вже збирається складати іспит на отримання міжнародного мовного сертифікату DELF.
Разом з Олівьє Мартеном викладачі виконали кілька жартівливих вправ із підручників, подивилися відео-сюжети. Також вони прослухали розповідь представниці київської організації «ТСП» («Твій сучасний підручник») щодо особливостей викладання на мовних курсах за цими підручниками. До речі, саме на запрошення цієї фірми пан Мартен прибув до України. Крім нашого міста, вони також влаштували презентацію у Донецьку, а завтра будуть виступати у Києві.
На завершення зустрічі гості подарували декану факультету іноземної філології доценту Галині Морошкіній зразки продукції видавництва. Олівьє Мартен також подякував їй за організацію зустрічі та відзначив, що йому приємно бачити зацікавленість наших викладачів та активність, виявлену ними під час презентації.

Таміла Тарасенко

Схожі новини