Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Результати ІІ туру Всеукраїнської стипендіальної програми «Завтра.UA»

Результати ІІ туру Всеукраїнської стипендіальної програми «Завтра.UA»

10.02.2012 09:57 Наукове товариство студентів та аспірантів наука конкурс наукових робіт студентська наукова робота

9 лютого стали відомі результати попереднього відбору наукових робіт, поданих на конкурс «Завтра.UA». Всього у другому турі конкурсу експертами було перевірено 1769 конкурсних робіт. Допущено ж до участі у ІІІ турі програми лише 667 робіт.

Від нашого університету, згідно з квотою, було відправлено 30 робіт. До ІІІ етапу пройшли лише 15 студентів. Ними, зокрема, стали студентки факультету журналістики (Катерина Бондаренко, Анна Музалевська, Євгенія Скорина), студентки філологічного факультету (Юлія Гринь, Ольга Федько та Марія Черняєва), студенти факультету СПП (Уляна Д’яченко, Анастасія Ковальова, Світлана Фірсова). А також Олексій Міняйло (економічний факультет), Олена Зеленяк й Ольга Новікова з історичного факультету, Галина Самусь (факультет менеджменту), Людмила Макєєва (біологічний факультет) та минулорічний стипендіат Програми Богдан Корнелюк (ФІФ).
Уже 4 березня на базі нашого університету пройде ІІІ етап Програми, який передбачає роботу конкурсантів з психологами. Для участі в ньому до нас приїдуть також студенти-учасники конкурсу з усіх ВНЗ Запорізької області. Слід зазначити, що більшість учасників ІІІ етапу - саме з нашого університету.
Про точний час і місце проведення ІІІ етапу буде повідомлено пізніше. Традиційно перед цим активісти НТСА та колишні стипендіати програми детальніше розкажуть конкурсантам про особливості проходження останнього етапу, поділяться своїми враженнями та порадами. Детальну інформацію можна буде отримати у координатора програми «Завтра.UA» у ЗНУ, голови НТСА ЗНУ Світлани Доброскок (4 навч. корп., 314 каб., тел. 289-41-07).

Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ

Схожі новини