Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ взяв участь у «Ярмарку освіти-2012»

ЗНУ взяв участь у «Ярмарку освіти-2012»

10.02.2012 12:23 Абітурієнт-2012 Ярмарок освіти-2012 Ярмарок вакансій

Запорізький національний університет з 9 по 11 лютого бере участь у спеціалізованому виставковому заході "Ярмарок освіти - 2012", який проходить у виставковому центрі "Козак-Палац".

Відкриваючи виставку, заступник голови Обласної державної адміністрації Микола Ярмощук та перший заступник голови Обласної ради Олександр Клепаков привітали присутніх і побажали успішної роботи. З вітальними словами до гостей заходу також звернулись начальник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради Володимир Кузьменко, керівники вишів - в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, ректор ЗДМУ Юрій Колесник, представники українських та закордонних вишів, Обласного центру зайнятості. Почесні гості зійшлися на думці, що абітурієнти мають зосередитися на виборі місцевих вишів, адже якість освіти, що надають навчальні заклади нашої області, вдало конкурує не тільки з кращими українськими ВНЗ, а й закордонними.
Запорізький національний університет представлений на виставці п’ятьма павільйонами, де гості заходу мають змогу детально проконсультуватися у спеціалістів Торгового та Економіко-правничого коледжів ЗНУ, освітніх центрів і Україно-швейцарського центру «Англійська для малюків». Завідувач підготовчого відділення ЗНУ Ірина Бакаленко зазначила: «Це, напевне, головна подія року для абітурієнтів. На виставці презентовані всі навчальні заклади, їх можна порівняти, зробити для себе правильний вибір. Наш виш за часи виставки завоював високий авторитет і у відвідувачів, і в організаторів. Одразу для великої кількості відвідувачів ми маємо змогу представити широкий спектр можливостей нашого університету: бакалаврат, післядипломну освіту, коледжі, тобто молодших спеціалістів, освіту для наймолодших - англійську для малюків. Виставка проходить напередодні завершення реєстрації із ЗНО, тому є актуальною для випускників цього року. Консультанти пропонують відвідувачам пройти безкоштовне пробне тестування з різних предметів на базі ЗНУ. Це дає можливість оцінити рівень своїх знань та підготуватися до ЗНО, зробити правильний вибір щодо фаху та ВНЗ».
Презентували наш виш і студенти - голова студради ЗНУ Андрій Бондаренко та студенти різних факультетів – Іван Красніков, Юлія Данилюк, Микола Білик та інші, які висвітлили діяльність Центру культмасової роботи нашого університету і довели, що студенти ЗНУ не тільки добре навчаються, а й цікаво живуть.
Поряд з павільйонами розташувалися столики представників різних організацій, підприємств малого й середнього бізнесу. Тут на ярмарку вакансій охочі могли знайти своїх роботодавців, а ті в свою чергу – робітників. На відкритті виставки тим, хто вже здійснив свою мрію і завдяки допомозі співробітників Центру зайнятості отримав хорошу роботу, вручили пам’ятні подарунки.
Виставка працюватиме ще два дні.

Олена Хлистун

Схожі новини