Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Музична перерва на честь закоханих

Музична перерва на честь закоханих

14.02.2012 12:41 День Святого Валентина

Студенти ЗНУ святкують День закоханих. Дехто зустрічав своїх коханих з букетами квітів та кульками вже на сходинках навчальних корпусів та гуртожитків. Проте першим масовим заходом, що розпочав святкування Дня Святого Валентина, стала велика перерва.

На площі перед ІІ навчальним корпусом в очікуванні «Автобуса кохання» зібралися студенти, які обмінювалися вітаннями, валентинками та кульками. За підтримки мера нашого міста представники міської влади та громадських організацій – Відділу по роботі з молоддю та сім’єю департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, міської молодіжної ради та організації Червоного Хреста – сьогодні вітають зі святом студентів усіх вишів Запоріжжя. Наш університет став другою зупинкою (після ЗДМУ) веселого автобусу. Закохані хлопці і дівчата ЗНУ отримали змогу з легкої руки веселих ведучих «повінчатися» прямо тут, біля рідного корпусу, і отримати жартівливе посвідчення, що підтверджує дійсність такого союзу. Окрім того вони взяли участь у різних конкурсах та отримали подарунки.
У холі корпусу закоханих зустрічали студенти Економіко-правничого коледжу разом з представниками медичного центру «Клініка дружня до молоді». Вони провели акцію на підтримку безпечного кохання, роздавали інформаційні листівки. Під звуки музики студенти могли потанцювати, оглянути стіннівки, і , навіть, залишити своє поздоровлення чи освідчення у коханні прямо тут, на дошці оголошень.
А філологи у цей час на другому поверсі організували для присутніх невеличкий святковий концерт. Представники студради факультету Альона Матійчук, Оксана Приймак, Мерім Костинскька та інші вели полеміку на тему кохання, співали пісні під гітару, роздавали цукерки з побажаннями та організовували веселі розваги.

Олена Хлистун

Схожі новини