Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з банківської справи

Відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з банківської справи

14.02.2012 10:55 Все Факультети Економічний

10 лютого на економічному факультеті Запорізького національного університету відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з банківської справи, в якому взяли активну участь студенти III–IV курсів.

Організатором цього наукового заходу виступила кафедра фінансів та кредиту. Студентам були запропоновані комплексні завдання, що охоплювали основні аспекти банківської діяльності.
Не дивлячись на несприятливі погодні умови, у змаганні взяли участь 11 студентів. На початку з вітальним словом до присутніх звернулися д.е.н., професор, декан економічного факультету Алла Череп та к.е.н., доцент, заступник декана з наукової роботи економічного факультету Андрій Линенко, після чого розпочалися змагання.
Студенти виявили неабиякий інтерес до завдань олімпіади, адже банківська справа – це в перспективі можлива сфера їх роботи, де вони зможуть продемонструвати всі набуті за час навчання знання. В сучасному ринковому середовищі кредит і банківська справа є важливими чинниками оздоровлення економіки, забезпечення відтворення національного виробництва, створення необхідних умов для підприємницької діяльності.
За допомогою банківського сектору економіки підприємства забезпечують потребу не лише у касово-розрахунковому обслуговуванні, але й у широкому спектрі кредитних, валютних, інвестиційних, довірчих, лізингових та інших послуг. Банківська справа виступає своєрідним механізмом підтримки економічної рівноваги в державі. Тому в підготовці фахівців економічного профілю дедалі більшого значення набуває отримання знань у сфері саме банківської справи.
За результатами змагань були обрані переможці, які отримали можливість навесні відвідати м. Львів для участі вже у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з банківської справи.

Аліна Посунько