Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету розповіли школярам про останню дуель О. Пушкіна

Студенти філологічного факультету розповіли школярам про останню дуель О. Пушкіна

14.02.2012 10:38 Все Факультети Філологічний

10 лютого 1837 року від смертельного поранення, отриманого на своїй 21 дуелі, помер родоначальник російської літератури Олександр Сергійович Пушкін. Вшанувати його пам'ять вирішили у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.М. Горького. Школярі, студенти, просто любителі російської культури зібралися 13 лютого в конференц-залі. Студенти філологічного факультету, відділення російської філології, на чолі з доцентом С. Дітьковою були запрошені прочитати публічну лекцію.

Колектив бібліотеки підготував книжкову виставку, де були представлені не лише популярні, але і вузькоспеціальні, раритетні видання поета. Присутнім було підготовлено цікаву мультимедійну презентацію, присвячену пам'яті Пушкіна. Доцент С. Дітькова прочитала лекцію, в якій розповіла не лише про подробиці загибелі поета, але й про життя та творчість поета в цілому.
Протягом лекції студенти читали вірші з творчої спадщини поета різних періодів. Діана Рамазанова прочитала вірш «Мадонна», присвячений Наталії Гончаровій. Олена Медвецька і Аліна Полякова представили зимову пейзажну лірику.
А студентки Анастасія Паскаль і Аліса Труженко виступили з віршем М. Лермонтова «Смерть Поета».
Завершальним акордом публічної лекції стали романси Булата Окуджави («А все-таки жаль…» и «На фоне Пушкина…»), які чудово виконали Мерім Костинська і Аліса Труженко.