Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Суперліга ЗДУ з міні-футболу - новий сезон

Суперліга ЗДУ з міні-футболу - новий сезон

12.09.2001 00:00

19 та 20 вересня відбудуться відбіркові ігри Суперліги ЗДУ з міні-футболу між університетськими командами з малим рейтингом. Їх переможці сформують дві основні групи ліги, в яких змагатимуться за вихід до півфіналу. За результатами минулого року до цих груп уже потрапили команди математичного, фізичного та історичного факультетів.
Цього року організатори змагань - студентська рада факультету фізвиховання, студентський сектор профкому, спортивний клуб ЗДУ - обіцяють глядачам яскраве і захоплююче спортивне шоу, із розіграшами призів серед глядачів та відзначенням кращих бомбардирів, воротарів та гравців ліги. Цим новим видовищним заходом спортклуб має на меті "визнати" аматорський міні-футбол, що довгий час розвивається в університеті, і підготувати молоді команди до участі в міських міжуніверситетських змаганнях.
Спортивний клуб ЗДУ

Дмитро Волковинський