Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор Перрі Буш читає лекції у ЗНУ

Професор Перрі Буш читає лекції у ЗНУ

23.02.2012 10:42 Все Факультети Історії та міжнародних відносин іноземні викладачі історія Програма Фулбрайта

До Запоріжжя приїхав відомий професор історії університету Блаффтон - Перрі Буш. Минулого року він взяв участь у програмі Фулбрайта, і тепер протягом усього весняного семестру буде ділитися досвідом з викладачами та читати лекції студентам історичного факультету ЗНУ.

Перрі Буш має ступені бакалавра в галузі політології, магістра і доктора історичних наук. Він є автором численних статей в авторитетних наукових журналах США і Канади. Видав кілька книг: «Випалена земля: Деіндустріалізація американського Середнього Заходу», «Танець з кобзарем: Блаффтон Коледж і вища освіта менонітів», «Два королівства, дві відданості»: Пацифізм менонітів в сучасній Америці». Професор Буш веде активну громадську і наукову діяльність: виступи, презентації, участь у телевізійних програмах, очолює факультет історії та релігії в Університеті Блаффтон і є членом виконавчого комітету Демократичної партії від округу Аллен.
Зараз професор Буш читає лекції для студентів історичного факультету з «Історії США XX століття», «Демографічної та соціальної структури країн Європи та Північної Америки», «Нової та новітньої історії країн Західної Європи та Північної Америки». Також планує проводити факультативи для студентів інших факультетів (з травня поточного року). Більше інформації про факультативи – у деканаті історичного факультету.

Ілона Дяченко,
медіацентр історичного факультету

Схожі новини