Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ обговорили питання декриміналізації господарчих злочинів

На юридичному факультеті ЗНУ обговорили питання декриміналізації господарчих злочинів

24.02.2012 10:31 Все Факультети Юридичний юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів круглий стіл

Ініціаторами та організаторами цього заходу виступили студенти – члени факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів. Саме вони вирішили детальніше дослідити цю актуальному для вітчизняного законодавства тему.

Модератором засідання стала студентка четвертого курсу Ганна Спірідонова. Їй одразу пощастило залучити всіх присутніх до активного обговорення доповідей. Майбутні правники дискутували про «плюси» і «мінуси» змін у кримінальному та кримінально-процесуальному законодавстві, зокрема про декриміналізацію контрабанди. Також вони сперечалися щодо особливостей впровадження досвіду зарубіжного законодавства, проводили порівняльний аналіз між декриміналізацією господарчих злочинів в українському та російському законодавстві.
А ще, оскільки захід відбувся 23 лютого – у День захисника Вітчизни, він завершився справжнім сюрпризом. Студентки підготували солодкий подарунок для хлопців – членів НТСА факультету: Антона Сторчака, Дмитра Супруна, Кирила Латишева. Ті були приємно вражені такою увагою дівчат і наполягли, щоб солодке розділили між усіма присутніх.
«Чудово, що вдалося поєднати науковий захід і свято! Думаю, що саме згуртованість нашого Наукового товариства і надалі буде головною умовою успішної реалізації всіх наших задумів», - поділилася своїми враженням від засідання круглого столу його учасниця, студентка четвертого курсу юридичного факультету Ксенія Мяснянкіна.

Таміла Тарасенко

Схожі новини