Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Масляна у Запорізькому національному університеті

Масляна у Запорізькому національному університеті

24.02.2012 12:56 Центр культурно-масової роботи Масляна

Цьогорічне святкування Масляної запам’ятається студентам, співробітникам нашого університету та усім гостям цього свята смачними млинцями, веселими танками, ліричними піснями, а також - запальним виступом білого ведмедя. Це свято їм подарували Жовтнева районна адміністрація, адміністрація та Центр культурно-масової роботи Запорізького національного університету.

На великій перерві біля другого корпусу ЗНУ – традиційного місця проведення святкових музичних перерв - зібралося чимало глядачів. Їх привабили не лише смачні млинці та пиріжки, якими частували кулінари з кафе «Тетянин день» і Запорізького кулінарного ліцею, але й святкова програма.
Привітали студентів зі святом і побажали гарного весняного настрою та успіху в усіх починаннях голова районної адміністрації Запорізької міської ради у Жовтневому районі Андрій Новосьолов і в.о. ректора Запорізького національного університету Олександр Бондар.
Присутніх розважали учасники хореографічного колективу «D.A.L.S.» Центру культурно-масової роботи із танцювальною постановкою «Скоморохи», а також відомі у ЗНУ співочі таланти. У тому числі – студент філологічного факультету Олексій Ворожеев, представник математичного факультету Андрій Мільчевський, Наталія Онішевич (з біологічного факультету), Дар’я Рупасова (факультет журналістики), майбутні юристи Оксана і Тетяна Щасливі та дует з економічного факультету Таміла Берестянная й Євген Петренко.
А ще – приємним сюрпризом для всіх учасників свята стала поява велетенського білого ведмедя. Він виявився чудовим танцівником і користувався неабиякою популярністю у охочих сфотографуватися разом із ним.
Велика перерва і разом із нею концертна програма завершилися, але у студмістечку подовжував панувати святковий настрій.

Таміла Тарасенко

Більше фото дивіться тут:

Схожі новини