Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі фізичного факультету провели чергові заняття в Школі юного фізика

Викладачі фізичного факультету провели чергові заняття в Школі юного фізика

27.02.2012 13:07 фізичний факультет профорієнтаційна робота Школа юного фізика

25 лютого відбулася чергова сесія Школи юного фізика, створеної минулого року фізичним факультетом ЗНУ, Науково-методичним центром Управління освіти Енергодарської міської ради та Енергодарським навчально-виховним комплексом № 5.

Декан фізичного факультету, доцент А. Добрун, завідувач кафедри фізики металів, професор В. Гіржон та заступник декана з навчальної роботи, старший викладач кафедри фізики напівпровідників А. Кулинич провели заняття зі школярами ЕНВК № 5.
На прохання вчителів доцент А. Добрун провів у дев’ятому класі урок на тему “Електричний струм у напівпровідниках”. Професор В. Гіржон ознайомив десятикласників із основними положеннями релятивістської механіки та теорії відносності. А старший викладач А. Кулинич розглянув з учнями одинадцятого класу тему розділу “Оптика” і розповів їм про елементи фотометрії, світловий потік, силу світла, освітленість тощо.
За відгуками учнів та вчителів фізики НВК № 5 заняття пройшли на «відмінно». Учням дуже сподобалося, як подавали матеріал викладачі фізичного факультету ЗНУ. У школярів виникло чимало запитань, на які були надані вичерпні відповіді.
У березні учні з ЕНВК № 5 проведуть цикл лабораторних робіт на фізичному факультеті ЗНУ.
Після занять викладачі ЗНУ провели зустріч із випускниками шкіл м. Енергодар, які зареєструвалися на ЗНО з фізики та математики. Учні отримали змістовну та вичерпну інформацію про фізичний факультет, умови прийому та навчання, наукові напрямки роботи кафедр та їх здобутки, а також про кваліфікації, які можна отримати, навчаючись на фізичному факультеті ЗНУ. Ми сподіваємось, що надана інформація зацікавила учнів і вони оберуть для подальшого навчання саме фізичний факультет ЗНУ.
Зустріч була організована зусиллями Науково-методичного центру Управління освіти Енергодарської міської ради.

Фізичний факультет

Схожі новини