Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перші кроки зроблено

Перші кроки зроблено

28.02.2012 09:18 Все Факультети Іноземної філології

23 лютого на факультеті іноземної філології відбулася, ставши вже традиційною, конференція з педагогічної практики студентів 4 курсу. Із завершенням практики студентів привітали зав. кафедри, канд. пед. наук, доцент К.М. Ружин, відповідальна за практику на факультеті канд. пед. наук, доцент О.А. Каніболоцька, які вже сміливо назвали четвертокурсників колегами.

Студенти ділились своїми враженнями та проблемами, з якими вони зіткнулись під час практики, представивши їх у відео-презентаціях. Така форма звітності започаткована на факультеті з 2009 року.
Велика кількість презентацій, які сміливо можна назвати міні-фільмами, бо до їх створення студенти поставились креативно, навіть з гумором, викликала бурю емоцій аудиторії. Серед цих відеороликів журі вибирали найяскравіший методичний прийом, найкращий піар професії, найекспресивніше відео, найкращу рекомендацію майбутнім педагогам тощо.
На конференцію були запрошені студенти 3 курсу, з якими четвертокурсники охоче поділились здобутим досвідом педагогічної діяльності. Практиканти, яким нелегко було прощатися з учнями, щиро вдячні загальноосвітнім закладам нашого міста, які вже багато років радо відкривають свої двері практикантам факультету іноземної філології, а саме: гімназії № 11, 31, 71, 50, 46, 25, 2, ліцей № 79, колегіум «Елінт». Слова вдячності також лунали на адресу методистів. Студенти подякували викладачам кафедри викладання другої іноземної мови: к. пед. наук, доцентам К.М. Ружин, О.А. Каніболоцькій, С.В. Іваненко, В.М. Александрову, Л.М. Пінчук, Н.Б. Бондаренко; ст. викладачам Т.А. Чаплінській, А.М. Курохтіній.
Після проходження практики студенти запевнили, що тепер добре розуміють, яка це нелегка праця – вчити, та пообіцяли уважніше та з більшою повагою ставитись до роботи своїх викладачів.

Ганна Ваніна,
кандидат філологічних наук,
викладач кафедри викладання другої іноземної мови