Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майстер-клас на факультеті іноземної філології

Майстер-клас на факультеті іноземної філології

28.02.2012 09:30 Все Факультети Іноземної філології

27 лютого в рамках роботи науково-методичної ради факультету іноземної філології був проведений методичний семінар викладачів факультету «Складові компоненти інтерпретації художніх текстів на 4-5 курсах».

«Це питання є дуже актуальним в контексті підготовки майбутніх філологів», - зазначила голова НМР факультету, кандидат педагогічних наук, доцент К.М. Ружин, яка відкрила семінар.
Провідні викладачі кафедр, фахівці з методики аналізу текстів різних стилів: ст. викладач М.О. Заруба, к. філол. наук, доцент Ю.І. Голуб (кафедра англійської філології), к. філол. наук, доценти О.Х. Люшинська, Н.О. Стрюкова (кафедра романської філології) поділились своїм досвідом роботи та обговорили з колегами методи, форми, прийоми роботи з текстами на різних курсах навчання студентів – майбутніх філологів англійської, французької, іспанської мов. Предметом обговорення також були вимоги до знань та умінь студентів інтерпретувати тексти під час складання державного іспиту з основної та другої іноземної мови.
Старший викладач Т.В. Хайдукова (кафедра німецької філології) запропонувала колегам для дискусії концепції, підходи до аналізу та інтерпретації текстів та їх впровадження у своїй практиці роботи зі студентами німецького відділення.
Такі круглі столи на факультеті стали вже традиційними. Викладачі мають можливість обговорити методи та прийоми своєї роботи та перейняти досвід інших. Чекаємо наступних зустрічей!

Ганна Ваніна,
кандидат філологічних наук,
викладач кафедри викладання другої іноземної мови