Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Визначено переможців конкурсу-олімпіади «Найкращий знавець біології»

Визначено переможців конкурсу-олімпіади «Найкращий знавець біології»

28.02.2012 15:05 Все Факультети Біологічний біологічний факультет олімпіада конкурс

24 лютого на біологічному факультеті відбувся уже традиційний конкурс-олімпіада «Найкращий знавець біології». У змаганні взяли участь студенти 4-5 курсів, магістри спеціальностей «Біологія» (спеціалізацій «Біоекологія», «Біохімія та імунологія», «Мисливствознавство та іхтіологія», «Фізіологія»).

Відкрила конкурс декан біологічного факультету професор Людмила Омельянчик.
Після цього організатори провели вікторину з фахових дисциплін («Фізіологія рослин», «Зоологія хребетних», «Біохімія», «Фізіологія людини та тварин»). Відповіді на питання вікторини відображали загальнобіологічне мислення студентів.
Другим етапом конкурсу стали доповіді за результатами 10 кращих експериментальних робіт, рекомендованих кафедрами. Усі виступи супроводжувались презентаціями. Учасники цього етапу після виголошення доповідей захищали свої роботи, відповідаючи на запитання конкурсної комісії та студентів.
До складу конкурсної комісії входили викладачі біологічного факультету: декан біологічного факультету, док. фарм. наук, професор Л. О. Омельянчик; завідувач кафедри фізіології з курсом цивільної оборони, д. м. н., професор В. А. Єщенко; завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, д. б. н., професор В. Д. Бовт; завідувач кафедри імунології та біохімії, д. б. н., професор Н. В. Колісник; заступник декана з наукової роботи, к. б. н., доцент кафедри імунології та біохімії В. В. Копійка.
За результатами роботи комісії за наукові роботи були нагороджені наступні студенти п’ятого курсу: Ігор Тоцький (диплом І ступеня); Віктор Поляков (диплом ІІ ступеня) і Надія Горохівець (диплом ІІІ ступеня).
Також були відзначені Юрій Сароз (4 курс) за високий рівень теоретичної підготовки й Евеліна Абакумець (5 курс) за високий рівень доповіді результатів експериментальної роботи. Вони отримали Подяки за підписом декана біологічного факультету.

Біологічний факультет

Схожі новини