Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ обговорили питання ідентифікації систем освіти

Студенти юридичного факультету ЗНУ обговорили питання ідентифікації систем освіти

29.02.2012 09:26 Все Факультети Юридичний юридичний факультет підвищення кваліфікації

28 лютого у Центрі підвищення кваліфікації вчителів відбулося засідання, присвячене питанню ідентифікації систем освіти в Україні та в Росії. У заході взяли участь методисти середніх та вищих навчальних закладів міста, представники православної конфесії, співробітники громадських організацій, а також члени координаційної ради молодих юристів, до якої входять студенти юридичних факультетів запорізьких вищих навчальних закладів.

У числі останніх на заході були присутні четверо студентів юридичного факультету Запорізького національного університету. Взяти участь у дискусії їх запросила Голова координаційної ради молодих юристів – співробітник Головного управління юстиції Запорізької області Наталія Богомолова.
Під час зібрання відбулася відеоконференція із представниками Самарського державного інституту підвищення кваліфікації вчителів (Росія). Серед інших дискусійних питань присутні говорили й про політично-правові фактори ідентифікації освіти в Україні та Росії. Зокрема, порівнювалися статті Конституцій двох країн, присвячені державній мові. Також представників української сторони цікавило, як їх російські колеги ставляться до української мови та який відсоток росіян володіє українською мовою.
Наприкінці заходу його учасники дійшли висновку, що зараз відносини між двома сусідніми державами нагадують стосунки імперії та її колонії. Тоді як для успішного розвитку обох країн більше б підійшли партнерські відносини.

Юридичний факультет

Схожі новини