Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ дискутували щодо законопроекту «Про ринок землі»

Студенти юридичного факультету ЗНУ дискутували щодо законопроекту «Про ринок землі»

29.02.2012 09:33 Все Факультети Юридичний юридичний факультет круглий стіл

На юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу на тему: «Перспективи прийняття Закону Украйни «Про ринок землі»». Ініціатором проведення заходу став другокурсник, член факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів Кирило Латишев.

У якості експерта на захід запросили заступника начальника юридичного відділу Агентства земельних ресурсів головного управління Запорізької області Ніну Брінкош.
Учасники засідання обговорили позитивні і негативні сторони цього законопроекту. До його «плюсів» майбутні правники віднесли чіткий перелік термінів, пов'язаних із заснуванням ринку землі і визначення процедури продажу землі через Інтернет.
Але, на їх думку, поки що у цьому законопроекті більше негативного: скажімо, його творці не розробили механізму запобігання монополії на земельну власність. Крім того, на думку учасників заходу, перш ніж ухвалювати цей закон, слід виконати всі вимоги Закону «Про державний кадастр», ухваленого влітку 2011 року, але ще не цілком реалізованого на практиці.
Наприкінці заходу студенти другого-четвертого курсу дійшли висновку, що це актуальне питання потребує ще одного обговорення і може стати темою чергового круглого столу. Експерт Ніна Брінкош відзначила активність й обізнаність у законодавстві учасників круглого столу та запевнила, що буде рада подальшій співпраці з юридичним факультетом ЗНУ.

Таміла Тарасенко

Схожі новини