Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник ЗНУ візьме участь у чемпіонаті Європи з боротьби

Випускник ЗНУ візьме участь у чемпіонаті Європи з боротьби

29.02.2012 10:35 Все Факультети Фізичного виховання факультет фізичного виховання спорт

У Белграді (Сербія) з 6 по 11 березня відбудеться чемпіонат Європи з боротьби. За медалі континентальної першості змагатимуться борці греко-римького та вільного стилю. Уже відомий склад національних збірних на цьому змаганні. Серед спортсменів, що представлятимуть нашу область, випускник Запорізького національного університету Армен Варданян.

Бронзовий призер Олімпіади у Пекіні, випускник факультету фізичного виховання ЗНУ Армен Варданян виступатиме у ваговій категорії 66 кг. А в категорії 120 кг виступить Євген Орлов, що представляє Запоріжжя й Дніпропетровськ. Обидва спортсмени змагатимуться у класичній боротьбі.
До першості Європи борці готувалися в Угорщині, а зараз проходять заключний етап підготовки в Конча-Заспі.
Хоча чемпіонат Європи не є ліцензійним для Олімпіади-2012, однак, на думку сайту «Проспорт», може стати чудовою перевіркою сил спортсменів перед ліцензійними турнірами, що відбудуться у квітні.