Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов семінар для вчителів біології та хімії

У ЗНУ пройшов семінар для вчителів біології та хімії

29.02.2012 10:49 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Семінари хімія біологія післядипломна освіта

У Запорізькому національному університеті на базі біологічного факультету пройшов семінар для вчителів області з біології та хімії. Він був організований Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Семінар розпочався пленарним засіданням. Його відкрила декан біологічного факультету доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик. Також гостей привітали доцент кафедри загальної та прикладної екології та зоології, кандидат біологічних наук Валерій Горбань, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології, кандидат біологічних наук Олександр Корж та керівник курсів інституту післядипломної педагогічної освіти Світлана Дехтеренко.
Одразу після пленарного засідання розпочалася лекція для вчителів на тему «Екологія». Потім на гостей університету очікувала екскурсія лабораторіями біологічного факультету ЗНУ.
Завдяки подібним курсам підвищення кваліфікації вчителі мають змогу обмінятися знаннями про нові методи дослідження, досягненнями та відкриттями. Крім того, з вчителями біології та хімії провели профорієнтаційну роботу.

Схожі новини