Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація книги Олеся Бердника «Вічне начало»

Презентація книги Олеся Бердника «Вічне начало»

29.02.2012 16:21 бібліотека презентація книги

У Запорізькому національному університеті в рамках Міжнародного мистецького благодійного фестивалю «Зоряна Україна» імені Олеся Бердника відбулася презентація нового ювілейного (до 85-річчя від дня народження) видання автобіографічного твору Олеся Бердника «Вічне начало».

Психоаналітична феєрія «Вічне Начало» — це гостросюжетний роман, сюжет якого охоплює минуле, сучасне й прийдешнє Землі. Роман був задуманий Олесем Бердником ще в період ув’язнення в пермських таборах, на початку 80-х років ХХ століття. Там були написані й окремі епізоди книги.
Презентація цієї книги була проведена під час творчої зустрічі студентів та викладачів ЗНУ з ідейним провідником громадської організації «Українська Духовна Республіка», дружиною письменника Валентиною Бердник-Сокоринською.
Також на зустрічі були присутні голова благодійного просвітницького фонду «Олександрівський» Світлана Самарська, астрофізик, перший президент кіноклубу «Відродження» Володимир Кириченко, поет Володимир Супруненко, письменник Костянтин Сушко, член координаційної Ради з питань козацтва Запорізької обласної Ради, віце-президент Всеукраїнської федерації «Спас» Костянтин Рижов.
Присутні на зустрічі мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Всесвіт Олеся Бердника», де були представлені видання творів Олеся Бердника та публікації про нього із фонду Наукової бібліотеки ЗНУ. Крім того, була підготовлена виставка робіт майстра Олега Земнухова (Житомир), який виготовляє гарне українське взуття з коноплі.
Студенти та викладачі ЗНУ ознайомилися з біографією письменника-фантаста Олеся Бердника завдяки біографічній довідці у формі презентації та відеоролика, а також спогадам дружини письменника та гостей зустрічі.
Захід відбувся за ініціативи Запорізького культурно-просвітницького благодійного фонду «Олександрівський». Організатор презентації - директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова.

Олена Ярошенко

Схожі новини