Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Соціологи ЗНУ щотижнево допомагають дітям із особливими потребами

Соціологи ЗНУ щотижнево допомагають дітям із особливими потребами

12.03.2012 10:59 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології тренінг

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ щосуботи проводить тренінг з підготовки волонтерів до роботи з дітьми із особливими потребами, на який запрошують усіх небайдужих людей. Заняття відбуваються у навчальній аудиторії лікувальної педагогіки (ауд. 101).

Участь у заняттях беруть як волонтери факультету СПП, так і студенти Класичного приватного університету (факультет соціальної роботи). Заняття проводить завідувач навчальної лабораторії лікувальної педагогіки ЗНУ Наталія Мамай.
Тренінги проходять у рамках пілотного проекту «Наставник для дитини із обмеженими можливостями», анонсованого благодійним фондом «Запорізький міський конгрес інвалідів» та Запорізьким національним університетом. Після кожного заняття волонтери зустрічаються із вихованцями Вільнянського інтернату №2.
Темою тренінгів є «Психологічна готовність волонтерів до роботи із дітьми із особливими потребами». Заняття спрямовані на знищення стереотипів у ставленні до інвалідів. Участь у програмі беруть небайдужі люди, які бажають допомогти дітям, поділитися із ними частинкою своєї душі, подарувати тепло спілкування.

Схожі новини