Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відомий геральдист провів зустріч зі студентами економічного факультету ЗНУ

Відомий геральдист провів зустріч зі студентами економічного факультету ЗНУ

13.03.2012 13:48 Все Факультети Економічний Візит визначних людей Економічний факультет

На економічному факультеті ЗНУ було організовано зустріч студентів з представником Запорізької обласної спілки геральдики Віталієм Іванченком. Участь у заході взяли декан економічного факультету Алла Череп та старший викладач кафедри обліку і аудиту економічного факультету Вікторія Сьомченко.

Відомий геральдист розказав, що збирати свою колекцію почав ще у 1954 році, коли відзначали 300-річчя об'єднання України з Росією. Перший значок, який йому купила мати, був присвячений саме цій ювілейній даті. Після цього Віталій Іванченко зайнявся геральдикою. А вже сьогодні у його колекції можна побачити біля півтори тисячі значків із зображенням гербів. Окрім геральдики Віталій Олександрович займався і фалеристикою, тобто збирав різні ордени, значки та медалі. Найцікавіші експонати з цієї колекції він продемонстрував студентам економічного факультету ЗНУ.
Віталій Іванченко розповів студентам історію такої науки, як геральдика, та пояснив значення деяких символів, а саме – зображення на гербах тварин, птахів, дерев тощо. Також під час зустрічі він розповів студентам про історію Запорізького краю.
Зустріч була невимушеною та веселою. Студенти були у захваті від нових отриманих знань та запросили Віталія Іванченка завітати ще раз до нашого університету.

Олена Ярошенко

Схожі новини