Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська біологічна конференція розпочалася у ЗНУ

Студентська біологічна конференція розпочалася у ЗНУ

13.03.2012 14:25 Все Факультети Біологічний конференція біологічний факультет

Сьогодні у ЗНУ розпочала свою роботу підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Біологічні науки». Її організатори – Запорізький національний університет, НТСА ЗНУ та біологічний факультет – приймали учасників майже з сорока вищих навчальних закладів України.

Відкрив конференцію в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар. Він привітав молодих науковців і колег з інших вишів, подякував за відгук та участь, побажав плідної роботи.
Галузеву конкурсну комісію очолив проректор з наукової роботи професор Віктор Грищак. Від імені оргкомітету та науковців нашого міста він, в свою чергу, привітав учасників та зауважив, що сьогодні біологічна наука плідно розвивається в Україні. Також привітали учасників конференції декан біологічного факультету Людмила Омельянчик та голова Наукового товариства студентів та аспірантів Світлана Доброскок. Людмила Олександрівна розповіла про становлення біологічного факультету ЗНУ, розвиток його наукової школи та вчених, які стояли у її витоків.
Сьогодні учасники конференції відвідають зоологічний музей ЗНУ, о. Хортицю, експозицію музею історії запорізького козацтва та музею зброї. Наступні два дні триватимуть слухання доповідей з різних розділів біологічної науки – екології, зоології, генетики, хімії тощо.
На розгляд компетентної комісії представлено 84 роботи. Максимальна кількість балів, що можуть отримати учасники – 32. По завершенню конференції відбудеться процедура нагородження переможців.

Олена Хлистун

Схожі новини