Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відеоконференція як метод ефективного навчання

Відеоконференція як метод ефективного навчання

15.03.2012 14:55 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології конференція міжнародна співпраця

Учора відбулася чергова відеоконференція факультету іноземної філології ЗНУ та університету Дю Мен. Такі заняття стали традиційними в рамках програми дистанційного навчання, яка триває близько двох років. Таким чином у студентів 4-5 курсів відділення романської філології є чудова можливість не тільки підвищувати свій рівень володіння французькою мовою, а й долучатися до загальноєвропейського навчального процесу.

Підготовка до спілкування із французькими викладачами та групою іноземних студентів велася заздалегідь: опрацювали тексти та відеоматеріали, які були попередньо надіслані французькою стороною. Цього разу лекцію проводили викладач департаменту «Вивчення французької мови як іноземної» університету Дю Мен Жоель Аден та її асистент із США Сюзан Колвиль Халь за темою «Вербальна інтеракція».
За словами декана факультету іноземної філології Галини Морошкіної, від часу, коли були започатковані такі відеоконференції, наші студенти вже багато досягли: подолали побоювання щодо спілкування з викладачами - носіями мови, зі студентами французького вишу, які теж є представниками інших нефранкмовних країн, а також візуальні бар’єри, які так чи інакше створює відеоформат. Студенти навчилися сприймати лекції іноземних спеціалістів, вільно спілкуватися, давати розгорнуті відповіді.
Треба додати, що сьогодні дистанційне навчання у рамках співробітництва з університетом Дю Мен відбувається не тільки між факультетом іноземної філології, а й з іншими – біологічним, математичним, фізичним.
Галина Федорівна також повідомила, що незабаром на запрошення французького посольства вона зустрінеться з представниками університету Дю Мен - керівником департаменту «Вивчення французької мови як іноземної» професором Жаном Франсуа Бурде та заступником директора департаменту науки й техніки Аітом Рамданом.

Олена Хлистун

Схожі новини