Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки юридичного факультету вибороли призові місця у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт із правознавства

Студентки юридичного факультету вибороли призові місця у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт із правознавства

20.03.2012 10:18 Все Факультети Юридичний юридичний факультет конкурс наука досягнення

Студентки юридичного факультету Карина Данилюк, Ія Зозуль і Ксенія Мяснянкіна посіли призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із правознавства, який проходив у Луцьку з 14 по 16 березня.

У першому, заочному, турі змагання взяло участь 220 наукових робіт студентів провідних вишів України. До другого туру, що відбувся на базі Волинського національного університету імені Лесі України, було допущено 100 найкращих наукових розвідок. У тому числі – роботи трьох студенток нашого університету.
Четвертокурсниця Ксенія Мяснянкіна захищала свою роботу у секції «Теорія держави та права, конституційного та міжнародного права». Усього в цій секції виступило 29 осіб. У секції «Кримінальне та адміністративне право та процес», у якій брали участь магістри Карина Данилюк й Ія Зозуль, презентували свої доповіді 25 учасників.
За словами Ксенії Мяснянкіної, виступи всіх учасників супроводжувалися активним обговоренням присутніх, кожному доповідачеві ставили багато запитань як члени конкурсної комісії, так й інші учасники секцій. А одним із головних критеріїв оцінки наукових робіт для журі була їхня актуальність.
За результатами змагання Ія Зозуль посіла в своїй секції друге місце, а Карина Данилюк – третє. Ксенія Мяснякіна теж посіла третє місце у змаганні зі свого напрямку права.
Крім напруженої роботи під час самого конкурсу на його учасників чекала цікава екскурсійна програма. Представниці ЗНУ вперше побували у Луцьку, тож на них велике враження справила екскурсія містом та поїздка до замку Любарта.
Таміла Тарасенко

Схожі новини