Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація програм академічних обмінів ім. Фулбрайта

У ЗНУ відбулася презентація програм академічних обмінів ім. Фулбрайта

11.04.2012 10:17 міжнародний відділ міжнародна співпраця

10 квітня у Запорізькому національному відбулася презентація міжнародних програм «Фулбрайт» для студентів та молодих науковців. Про основні умови участі у програмах, їхні переваги та терміни подання документів розповіла координатор програми обміну науковців в Україні Наталія Залуцька.

Сьогодні пройти стажування за своїм фахом та отримати безкоштовну освіту в найкращих американських університетах може кожен студент, аспірант або викладач. Необхідно лише знати англійську мову, написати есе та оформити усі необхідні документи.
Крім того, Наталія Залуцька розповіла студентам про учасників програм академічних обмінів ім. Фулбрайта. Серед них був і декан факультету журналістики ЗНУ Володимир Манакін. Він протягом 2007-2008 років проходив стажування в Іллінойському університеті Чікаго.
А зараз у нашому виші за програмою Фулбрайта на історичному факультеті працює професор історії університету Блаффтон Перрі Буш.
Програма ім. Фулбрайта — це найстаріша і найбільш відома у світі програма наукових обмінів Сполучених Штатів Америки. Вона діє з 1946 року, нині — у 155 країнах світу.

Олена Ярошенко

Схожі новини