Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у VІ Всеукраїнському Брейн-рингу «Знавці Конституції»

Студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у VІ Всеукраїнському Брейн-рингу «Знавці Конституції»

11.04.2012 10:48 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Перемога

31 березня-1 квітня студенти юридичного факультету ЗНУ брали участь у VІ Всеукраїнському Брейн-рингу «Знавці Конституції» на Кубок Президента Національного університету «Одеська юридична академія», який проходив на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Мета цього заходу - стимуляція пізнавальної та науково-дослідної роботи серед студентів вищих навчальних закладів України юридичного профілю, розвиток та реалізація їх наукових здібностей, популяризація досліджень особливостей конституційного розвитку України та інших сучасних держав, надання молодим правникам можливості формального та неформального спілкування з питань конституційного права, а також встановлення контактів серед студентів-правників, які в майбутньому представлятимуть юридичну еліту України.
Темою цьогорічного Брейн-рингу було обрано «Порівняльно правовий аналіз Конституції України та Конституції Бельгії» у формі «запитання-відповідь».
Наш університет представляла команда «Ампара», до складу якої увійшли Катерина Чорна (капітан команди), Кирило Латишев, Дмитро Супрун, Антон Сторчак, Світлана Морозова та Юрій Шпигун.
У результаті змагань команда «Ампара» Запорізького національного університету посіла третє місце та була нагороджена грамотою та монографічними працями.

Олена Ярошенко

Схожі новини