Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Економіко-правничого коледжу взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови

Студентка Економіко-правничого коледжу взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови

11.04.2012 11:53 Економіко-правничий коледж Олімпіада

28-30 березня в Полтаві, літературній столиці України, відбувся заключний етап II Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації. Студентка І курсу Економіко-правничого коледжу Ольга Попова та її керівник – викладач української мови та літератури Наталія Труш, пройшли всі сходинки цієї нелегкої боротьби. До речі, студенти коледжу вперше беруть участь в олімпіаді такого рівня!

Цього року в мовному змаганні брали участь представники всіх областей України. Полтава зустріла дощами, проте це не зіпсувало гарного настрою студентів. Олімпіада проходила в Аграрному коледжі управління і права Полтавської державної аграрної академії. Для гостей міста керівництво оргкомітету передбачило екскурсії Полтавою. Наприклад, екскурсія до музею Полтавської битви та до садиби Івана Котляревського. Також за бажанням можна було відвідати неперевершену театральну виставу «Наталка Полтавка».
Сама олімпіада пройшла 29 березня. Вона змусила понервувати і учасників, і членів журі. Члени оргкомітету декілька разів наголошували на тому, що результати олімпіади є чесними та прозорими. Усі учасники та викладачі, які підготували переможців обласних етапів, отримали відповідні дипломи. Студентка Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету – Ольга Попова (спеціальність «Видавнича справа та редагування») посіла четверте місце, набравши 141 бал.
Наступного року Всеукраїнська олімпіада з української мови буде відбуватися в Каменець-Подільському. Немає сумнівів, що, взявши непоганий «старт» в цьому році, студенти коледжу знову візьмуть участь у конкурсі такого рівня і покажуть гарні результати.

Ольга Попова

Схожі новини