Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Молода наука-2012» на факультеті фізичного виховання

«Молода наука-2012» на факультеті фізичного виховання

13.04.2012 15:07 Все Факультети Фізичного виховання Молода наука-2012 конференція Факультет фізичного виховання

У рамках V університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2012» на факультеті фізичного виховання ЗНУ було проведено п’ять секційних засідань.

Протягом 10 квітня відбулося засідання секції «Актуальні аспекти олімпійського та професійного спорту». Керівниками секції виступили кандидат педагогічних наук, доцент А. Сватьєв та кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Р. Клопов. Найкращими доповідями було обрано роботи студентів факультету Діани Сушко «Особливості базової предметної підготовки дівчат, які займаються художньою гімнастикою», Тетяни Головкіної «Нові підходи до розробки критеріїв оцінки ритмічності бігового кроку в легкій атлетиці» та Владислава Білаша «Обґрунтування необхідності створення системи оцінки спеціальної фізичної підготовленості в спортивній аеробіці».
11 квітня проходила робота секції «Фізична реабілітація, здоров’я людини та медико-біологічні питання фізичного виховання» під керівництвом декана факультету, професора М. Малікова та кандидата біологічних наук, доцента К. Власенко. Кращою доповіддю була визначена робота магістра Катерини Зуєвої «Застосування іпотерапії у комплексній реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем», яка посіла перше місце. Також журі відзначило роботи Катерини Мушкет «Ефективність фізичної реабілітації в корекції спастичності у дітей з церебральним паралічем» та Олени Баришникової «Фізична реабілітація дітей 5-6 років з порушенням опорно-рухового апарату в умовах дошкільного закладу».
Протягом 12 квітня проходила робота секцій «Адаптивне фізичне виховання, інвалідний спорт» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Н. Байкіної. Гостем цієї секції була Н. Коршунова, завуч з навчально-виховної роботи реабілітаційного центру «Джерело». Було представлено вісім доповідей, кращою роботою була обрана робота аспірантки Олесі Поддуєвої «Оцінка рівня фізичної працездатності серцево-судинної системи глухих дітей молодшого віку за пробою Руф’є».
Секцію «Сучасні аспекти розвитку туризму» очолив доктор педагогічних наук, професор А. Конох. Гостем цієї секції був А. Виндюк, зав. каф. туризму та гостинного господарства ІЗСТ КПУ. Найбільшу зацікавленість у присутніх викликали виступи магістра Олександра Борщевського «Досвід турецьких курортів як напрям розвитку півдня України» та Євгена Гетало «Безпека в туризмі».
Також проходила робота секції «Актуальні проблеми теорії та методики фізичного виховання».
Загальна кількість учасників конференції складала понад 120 осіб. Наукові дослідження доповідачів були актуальними та цікавими, тому викликали жваве обговорення та дискусії в аудиторіях серед членів засідання.
Найкращих доповідачів буде нагороджено на закритті конференції 25 квітня.

Схожі новини