Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Творча зустріч викладачів кафедри акторської майстерності з вчителями

Творча зустріч викладачів кафедри акторської майстерності з вчителями

17.04.2012 14:39 Факультет соціальної педагогіки та психології Візит визначних людей кафедра акторської майстерності

12 квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулася традиційна творча зустріч викладачів кафедри акторської майстерності з вчителями художньо-естетичного циклу навчальних дисциплін шкіл міста Запоріжжя.

Відкрилася зустріч виступом доктора пед. наук, професора, завідувача кафедри акторської майстерності ЗНУ Галини Локарєвої, яка представила презентацію на тему «Становлення та розвиток спеціальності «Театральне мистецтво» у Запорізькому національному університеті». Після презентації виступили викладачі кафедри: Олександр Король виступив із доповіддю на тему «Професійна підготовка майбутнього актора», Любов Беркова-Житомирська доповідала про вокальну підготовку акторів, Тетяна Петрик розповіла про студентське життя митців, а Лілія Гринь провела майстер-клас зі студентами 5 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» з дисципліни «Вокальний ансамбль».
Завершилася зустріч показом хореографічного спектаклю «Замарашка» за п’єсою Я. Гловацького за участю студентів 1, 2, 3 та 5 курсів спеціальності «Театральне мистецтво». Перед виставою зі вступним словом виступила викладач з хореографії Юліана Гончаренко, яка розповіла про хореографічну підготовку студентів-акторів ЗНУ та про спектакль зокрема. Творчий подарунок гості сприйняли дуже емоційно та захоплено: під враженням від вистави, вони виказали бажання відвідувати наші майбутні спектаклі та вистави вже зі своїми учнями. Будемо раді співпраці!

Олена Кулініч

Схожі новини