Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для делегації Дому російського зарубіжжя провели екскурсію Науковою бібліотекою ЗНУ

Для делегації Дому російського зарубіжжя провели екскурсію Науковою бібліотекою ЗНУ

18.04.2012 18:02 бібліотека міжнародна співпраця іноземні гості

На завершення офіційної частини візиту делегації Дому російського зарубіжжя ім. Олександра Солженіцина до ЗНУ для її представників провели ознайомлювальну екскурсію Науковою бібліотекою.

Директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова звернула особливу увагу почесних гостей нашого університету на експозицію, приурочену до 80-річчя вишу. Серед її експонатів чимало книг, які дісталися ВНЗ у спадок від Олександрійської гімназії, яка знаходилася у ХІХ столітті на місці сучасного першого корпусу. Валентина Олександрівна зазначила, що багато рідкісних видань наш виш отримав у подарунок, у тому числі – від його співробітників.
У залі філологічної літератури на екскурсію чекала так звана «Пушкінська бібліотека» - експозиція, присвячена міжнародному проекту. Завдяки участі в ньому протягом трьох років (1999-2001 рр.) Наукова бібліотека отримала понад 1000 примірників видань, присвячених різноманітним аспектам культури. Участь у цьому проекті взяли близько 200 видавництв із різних країн. Також гостям продемонстрували книги, які університет, завдяки міжнародним програмам, отримав у дар від Англії, Франції та Японії.
Співробітника журналу «Новый мир» Сергія Костирка вразив Зал електронних ресурсів, завдяки якому наші студенти, викладачі та співробітники мають доступ до всесвітніх інформаційних ресурсів. Він зацікавився інформаційним наповненням бібліотечного сайту й особливостями його пошукової системи.
На завершення екскурсії гості отримали запрошення завітати на відкриття залу рідкісних та старовинних видань, заплановане співробітниками Наукової бібліотеки на початок наступного навчального року.

Таміла Тарасенко

Схожі новини