Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-Університет» повертається до Суперліги

«Орбіта-Університет» повертається до Суперліги

23.04.2012 11:51 Орбіта-Університет спорт волейбол

У спортивному комплексі ЗНУ завершився другий фінальний тур Чемпіонату країни за участю чотирьох жіночих клубів, які розіграли призові місця з першого по четверте. Нагадаємо, після першого туру, який відбувся у березні в Рівному, залишилось два претенденти на підвищення у класі. Запорізький тур мав вирішити, яка із двох команд - «Орбіта-Університет» чи «Регіна МЕГУ-ШВСМ» - посяде перше місце, а разом із тим виграє путівку до Суперліги.

У перший день туру запорізькі студенти отримали перемогу над донецькою командою - 3:1, а «Регіна МЕГУ-ШВСМ» з таким же рахунком перемогла «Северодончанку-2». Доля першого місця визначалася у другий ігровий день у матчі між «Орбітою» та «Регіною».
Запорізькі спортсменки впевнено виграли матчі - 3:1. У другому матчі цього ігрового дня донецькі волейболістки перемогли «Северодончанку-2», посівши третє місце у вищий лізі. В останній ігровий день «Регіна» у драматичному поєдинку зуміла перемогти «ДонНУЕТ» з рахунком 15:12. А в останньому матчі туру «Орбіта-Університет» перемогла «Северодончанку-2» - 3:1.
Таким чином, запорізький волейбольний клуб «Орбіта-Університет» отримав право у майбутньому сезоні виступати у чемпіонаті України серед команд Суперліги.
Міський голова Олександр Сін привітав з перемогою та вручив нагороди гравцям команди «Орбіта-Університет». Від імені керівництва ЗНУ дівчат привітала проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська.

Схожі новини