Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК обговорили глобальні екологічні проблеми людства

Студенти ЕПК обговорили глобальні екологічні проблеми людства

24.04.2012 09:20 Економіко-правничий коледж круглий стіл

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ пройшов тиждень природничих дисциплін. У рамках цього заходу було проведено конкурс стінних газет, лекції, вікторини та ін.

Завершився тиждень засіданням круглого столу за темою «Глобальні екологічні проблеми». Участь у засіданні взяли студенти першого курсу ЕПК, які підготували дев’ять доповідей. Під час висвітлення проблем екології студенти застосовували відео- та фотоматеріали, інтерактив, що дозволило викласти складний матеріал цікаво, зрозуміло, і не залишило байдужими присутніх. Як відзначила методист відділу з навчальної роботи Наталя Соловйова, вивчення студентами молодших курсів екологічних проблем рідного міста – це перший крок до розуміння глобальних проблем людства та усвідомлення себе частиною великого світу.
Першокурсники обговорили такі теми, як: загальний стан екології Запоріжжя, забруднення біосфери та водоймищ, руйнування ґрунтів, аналіз браконьєрства сміттєве забруднення. Слід зауважити, що студенти відповідально поставились до підготовки доповідей, під час виступу не лише констатували проблему, а пропонували аналіз та шляхи її вирішення.

Наталія Логвиненко

Схожі новини