Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся IV Фестиваль української пісні

У ЗНУ відбувся IV Фестиваль української пісні

26.04.2012 15:36 Фестиваль

У Запорізькому національному університеті відбувся фестиваль української пісні, який четвертий рік поспіль зібрав шанувальників та талановитих студентів. Цього року участь у конкурсі взяли виконавці з різних запорізьких вишів, а родзинкою IV Фестивалю став одеський інструментальний ансамбль «Парафраз», у супроводі якого, наживо, виступали усі конкурсанти.

Організатором фестивалю виступив Центр культурно-масової роботи ЗНУ під керівництвом Юлії Янько. Відкриваючи захід, в. о. ректора Олександр Бондар привітав учасників та гостей свята, та зазначив, що за чотири роки існування фестиваль підтвердив – таланти студентів є перлиною запорізького краю, усі присутні на ньому отримують не лише величезне естетичне задоволення, а і відкривають для себе генетичну пам'ять народу, закладену в українську пісню.
Також конкурсантів та гостей фестивалю від усього серця привітали зі святом пісні начальник територіального відділу освіти, молоді та спорту Жовтневого району Запоріжжя Олександр Онищенко та заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту запорізької міської ради Наталія Вітковська.
Оцінювало виступи конкурсантів журі, до складу якого увійшли: старший викладач кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, лауреат премії імені Патержинського Любов Беркова-Житомирська, заслужений працівник культури України, популярний співак та композитор Анатолій Сердюк, співак та член журі міжнародного конкурсу «Надії Європи» Юрій Аврамець, майстер ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» Олена Мойсеєнко та спеціаліст відділу виховної роботи ЗНУ Інна Деревинська.
Відкрили концертну програму фестивалю вихованці хореографічної студії Центру культурно-масової роботи «D.A.L.S.» під керівництвом Ірини Ушакової. Першим для усіх присутніх заспівав переможець минулорічного фестивалю, студент факультету іноземної філології Сурен Маркарян. Гарний настрій глядачам дарували ведучі - Анастасія Матрос, Аліна Грушко, Валерія Семенова та Андрій Бондаренко. Подарував пісню гостям фестивалю і звукооператор Центру культурно-масової роботи Тигран Авакян. Конкурсну програму фестивалю розпочав студент Класичного приватного університету Валерій Помінов.
За звання кращих змагались 13 конкурсантів, усі вони представили пісні українською мовою, як народні, так і сучасні авторські. На фестивалі було багато яскравих виконавців, дотепних жартів, не обійшлося і без національного колориту – гостям та журі запропонували дегустацію сала.
Дипломи IV Фестивалю української пісні вручила помічник ректора Наталія Воронова. Переможцями стали: Вікторія Назарова та Юлія Федоренко – лауреати І ступеню, В’ячеслав Крейдич – лауреат ІІ ступеню, Юлія Данелюк – лауреат ІІІ ступеню. Диплом «Симпатія журі» отримав Євген Серков, а у номінації «Золотий голос» переміг Ігор Пилипенко. Переможці були нагороджені грошовими преміями, усі конкурсанти отримали призи та грамоти, а головне – захоплення глядачів і визнання таланту.

Наталія Логвиненко
Більше фото дивіться тут: